правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Тернополь
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Тренажерний зал «Vitamin Gym» в Тернополе

Тип: Тренажерный зал Телефон: 067 208 72 28, (098) 478 04 85
Город: Тернополь E-mail: matsykur@gmail.com
Адрес клуба: Сайт: vitamingym.com.ua

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Тренажерний зал «Vitamin Gym» на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о тренажерном зале:

Тренажерний зал «Vitamin Gym» запрошує усіх, хто бажає покращити свою фізичну підготовку та стан здоров'я, до тренувань у Тернополі.

"Vitamin Gym" - це новий тренажерний зал, що знаходиться в центрі Тернополя. Зал обладнаний сучасним професійним кардіо- та силовим обладнанням, є чимало різноманітних тренажерів: від лавок для жиму лежачи до бігових доріжок та велотренажерів.

Зал також оснащений кондиціонером, є роздягальня із шафками, що закриваються на ключ, душова кабінка і телеекран на стіні.

Заняття проводить професійний тренер із 25-річним тренувальним та 15-річним тренерським стажем Віктор Мацикур. Він сертифікований Світовою федерацією фітнесу як персональний тренер, діючий суддя міжнародної категорії, має ряд перемог на Чемпіонатах світу та України з бодібілдингу у 2003-2013 рр. Для кожного, хто займається тут, тренер пише індивідуальну програму занять.

Тренажерний зал працює щодня, без вихідних. Займатись можна в будь-який час із 10 до 22 год., лише в неділю з 10 до 17 год. Тривалість заняття в залі необмежена. Ви можете замовити собі абонемент на заняття в окремий час, який найбільш зручніший для вас. Для постійних клієнтів також діє система лояльності.

Якщо ви проживаєте у Тернополі або просто буваєте тут, приходьте у "Vitamin Gym". В тренажерному залі на вас чекає позитивне та відповідальне відношення, хороший настрій, здоров’я і відмінна фізична форма.

Контактна особа: Галина Мацикур
телефон: (098) 4780485

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея тренажерного зала

Фотогалерея Тренажерний зал «Vitamin Gym»Фотогалерея Тренажерний зал «Vitamin Gym»Фотогалерея Тренажерний зал «Vitamin Gym»
Фотогалерея Тренажерний зал «Vitamin Gym»Фотогалерея Тренажерний зал «Vitamin Gym» 

Поделиться с друзьями информацией о тренажерном зале:

Отзывы о тренажерном зале

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.